Khalifa Genetics

Aladdin’s Skunk Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Aladdin’s Skunk Regulérní pochází z původního kmene Skunk # 1, původně vyvinutého společností Sacred Seed Co. a později nizozemskou společností Super Sativa Seed Club. Skunk # 1 si komunita konopných konopí uchovala od konce 80. let a nyní je nabízena k prodeji společností Khalifa Genetics. Skunk # 1, který byl vyvinut na začátku 70. let v Kalifornii, je pravděpodobně první speciálně vyšlechtěný vnitřní kmen a je snadno pěstitelný.

Aladdin’s Skunk Regulérní je příbuzná linie (IBL), která má jak genetickou a sexuální stabilitu, tak i uniformitu. I když se výška rostlin může lišit. Je to 75% Sativa, z toho 25% thajská, 50% jihoamerická a 25% afghánská. Venku ji lze pěstovat v mírném a horkém podnebí. Spíše se hodí do vnitřního prostředí. Pěstitelé mohou očekávat střední výnosy v období 9 týdnů květu, zatímco venkovní sklizně jsou připraveny do konce září. Pupeny jsou husté a naplněné oranžovými pestíky; vysoký poměr kalichu a listu usnadňuje manikúru. Jeho vůně je sladká, květinová a spíše ovocná s ananasovými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
6, 12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghani (25%) x Thai (25%) x South American (50%)
Výnos
Střední