• Lao Highland Tribe Regulérní

Khalifa Genetics

Lao Highland Tribe Regulérní

1 005  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
16 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Lao landrace
Výnos
Střední

Lao Highland Tribe Regulérní je vysokohorská Sativa landrace pocházející z příhraničních oblastí Lao, Myanmar (Barma) a Čína. Je to velmi energická, barevná a chutná odrůda, kterou tradičně pěstuje kmen Akha v severním Laosu. Tento kmen je podle Khalifa Genetics „nejrychleji rostoucí a nejživější odrůdou landrace, na jakou jsme kdy narazili“.

Lao Highland Tribe Regulérní je díky vysoké odolnosti proti plísním vhodný pro pěstování v suchém i mokrém i horkém a mírném podnebí. Extrémní výškový přírůstek v květu lze ovládat tréninkem, kdy se pěstitelům v interiérech doporučuje použít nastavení SRoG. Kvetení je rychlejší, než je obvyklé u odrůd tohoto druhu, a pohybuje se od 13 do 16 týdnů. Venkovní sklizně se předpokládají v listopadu – prosinci. Tato odrůda preferuje nekvalitní půdy s lehkým krmením během kvetení. Výnosy jsou středně velké. Fialové fenotypy mají výraznou vůni bobulí, zatímco zelené mají tendenci mít květinovou / vanilkovou vůni kromě menšiny, kterou jsou citrusy / Haze. Většina rostlin má ovocnou mýdlovou chuť s dřevěnými tóny. Semena, ze kterých byl proveden výběr, byla původně sbírána renomovaným sběratelem / chovatelem Bodhi v roce 2014 a pracovala na snížení hermafroditismu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.