Mandala Seeds

8 Miles High Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

8 Miles High Regulérní je voňavý Indica / Sativa kmen, který přináší kvalitní sklizně. Zvláštní pozornost byla věnována tomu, aby se tato odrůda stala nenáročnou rostlinou, která odolává stresu. Další pozitivní vlastností je rychlá a bohatá produkce pryskyřice během raného kvetení, která odměňuje vaše úsilí hned od začátku.

8 Miles High Regulérní může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny vykazují dobrou odolnost vůči plísním a rostou dobře v půdě bez dodávek živin, což z tohoto kmene činí dobrou volbu pro začátečníky. Samice typu Indica mají minimální větvení, středně vysoký růst a jsou vynikající pro malé prostory nebo kultivaci v úzkých řadách. Fenotypy opírající se o Sativa stranu lze pěstovat jako vícekmennou rostlinu nebo pěstovat v SoG, pokud je to váš preferovaný způsob kultivace. Má delší větvení díky prodlouženým internodám a vykazuje velký potenciál jako velký producent venku. Tento kmen má skvělý poměr kalich – list a tenké listy, díky nimž je zastřihování pupenů rychlou prací. Produkce pryskyřičných pupenů v celé rostlině shora dolů zaručuje kvalitní sklizeň.

Aromatické vlastnosti tohoto kmene jsou nádherně rozmanité a vyznačují se vzácnou vlastností jahodové vůně. Během kvetení uvolňují rostliny nádhernou sladkost se zemitým podtónem. Po této delikátní vůni následuje více dominantní borovicová svěžest. Jak rostliny dozrávají, můžete také detekovat závany sladké limonádové vůně nebo mandlové mandarinky. Vytvrzené pupeny si mohou zachovat vůni borovicového máty, ale kromě toho existuje celá řada lahodných vůní od jahod, melounů, jablečně skořice. Vnitřní doba květu je 60 – 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Africa; North India
Výnos
Střední, Vysoký