Mandala Seeds

Beyond the Brain (Limited edition) Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Beyond the Brain (Limited edition) Regulérní je z větší části Sativa kmen vyvinutý křížením Columbian Sativa / Haze se Satori P1. Toto je zatím jediný kmen z Mandala Seeds, kde jsou ochotni narušit tradici a nabídnout „beta verzi“ jako limitovanou sběratelskou edici.

V současné době Beyond the Brain (Limited edition) Regulérní obsahuje dva odlišné fenotypy. První fenotyp roste jako skromná rostlina, která diskrétně skrývá své tajemství až do samého konce. Další fenotyp je obrovský producent a dorůstá mnohem výš. Tento kmen vyžaduje dobrý světelný zdroj. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny prvního fenotypu dorůstají výšky 75 – 95 cm. Vzhledem k tomu, že s krátkým fenotyp má jen mírné roztahování, může být snadno pěstován v interiéru bez ořezávání. Vysoký fenotyp má potenciál přinést úžasný výnos a vyžaduje odpovídající prostor k rozprostření. V hydroponii můžete očekávat největší plodiny, jaké jste kdy viděli. Stojí za to zachránit jednu z těchto zvláštních samic jako mateřskou rostlinu! Jedná se o nenáročný kmen na údržbu. Přestože se BTB má relativně pomalý start, zralé rostliny vykazují trvalé zdraví. Udržují své čerstvé zelené listy až do konce květu a nevyčerpávají se, jako jiné odrůdy. To výrazně zjednodušuje péči o rostliny během kvetení.

Vnitřní doba květu je přibližně 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října. Chuť a vůně jsou sladké a mísí mátu a koření. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Columbian Sativa/Haze x Satori P1 (parent line)
Výnos
Střední, Vysoký