Mandala Seeds

Far Out Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Far Out Feminizovaná je kvalitní hybrid vyvinutý křížením Columbian Sativa / Haze a Blueberry. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

Far Out Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Mandala Seeds doporučují tento kmen milovníkům Sativy s určitými kultivačními zkušenostmi. Jelikož jde o dlouho kvetoucí odrůdu s jemnější strukturou, vyžaduje zahradnické know – how, aby se zabránilo častým chybám, které zbytečně stresují rostliny. Zejména dbejte na to, aby nedošlo k přelití nebo použití nadměrných pěstících nádob na půdu. Během květu tato odrůda vytváří protáhlé pupeny a menšina se může naklonit k extrémní formě s poměrně načechraným vzhledem (foxtail colas). V době zrání větve bobtnají krásnými a aromatickými pupeny pokrytými pryskyřicí. Výška zralých rostlin pěstovaných v půdě je příjemně zvládnutelná, přičemž většina rostlin dosahuje výšky 100 – 120 cm. Far Out funguje uspokojivě ve všech médiích, ale pokud je hlavním cílem výnos, doporučuje se hydroponie. Existují vysoce pryskyřičné rostliny s impozantním potenciálem výnosu, takže je rozumné ponechat klony jako zálohu. Vnitřní doba květu je 11 týdnů. Výnosy tohoto kmene jsou střední až vysoké.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Columbian Sativa/Haze x Blueberry
Výnos
Vysoký