Mandala Seeds

Hashberry Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Hashberry Regulérní potřebuje jen malý úvod. Tento kmen vytvořil docela rozruch v komunitě konopí. Byl vybrán jako populární kmen mezi „Top 10“ kmeny. Jedná se o z větší části Indica kmen. Hashberry je jedinečný výsledek důsledného výběru žádoucích rodičů, přičemž zvláštní pozornost je věnována zachování hybridní síly, pro kterou jsou kmeny Mandala Seeds tak ceněny.

Hashberry Regulérní má nejen hybridní sílu, ale je také velmi odolný vůči teplu a snadno se pěstuje. Rostliny dorůstají střední výšky a můžou být pěstovány uvnitř, venku i ve skleníku. Jsou také vynikající volbou pro systémy SoG. Tato odrůda vytváří široké a huňaté „stromy“ s neuvěřitelně těžkými pupeny. Pupeny odhalují osvěžující ovocně – květinovou vůni během období květu. Po správném zaschnutí a zrání se jejich vůně promění v lahodnou vůni hašišového ovoce. Vnitřní doba květu je 60 – 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Výnosy tohoto kmene je vysoký, což potěší nejednoho pěstitele.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
North India (Kashmir)
Výnos
Vysoký