• Kalichakra Regulérní
  • kalichakra

Mandala Seeds

Kalichakra Regulérní

784  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
South India; S.E. Asia
Výnos
Vysoký

Kalichakra Regulérní je pojmenována po indické bohyni Kali (manželce lorda Šivy) a kombinuje jedinečnou genetiku landrace z jižní Indie a Golden Triangle. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

Kalichakra Regulérní může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny obvykle dorůstají 100 cm a jsou snadno pěstitelné, tudíž jsou dobrou volbou pro začátečníky. Tento kmen dobře reaguje na svázání a z rovnoměrného rozložení světla může vyvinout impozantně velkou centrální hlavu. Díky vzdušnému vzoru růstu však světlo prochází všemi kvetoucími výhonky. Nemusíte tedy rostlinu svazovat, pokud nečekaně nenarazíte na problémy s výškou nebo nemáte velmi špatný zdroj světla. Doporučujeme tento kmen pro SCROG a téměř všechny rostliny lze snadno snadno pěstovat i v SOG. Pupeny jsou kuželovitého tvaru a obvykle vrcholí ve věžích kalichů. Poměr kalichu a listu je výjimečně dobrý a sklizeň je velmi rychlá a jednoduchá.

Chcete-li maximalizovat výnos a posílit horní větve, může být užitečné odstranit větve ve spodní části před přepnutím na světelný cyklus 12/12. I když můžete sklízet po 68 dnech, u některých rostlin ze semen se mohou ještě týden vyvíjet tlustší pupeny (klony mají tendenci skončit dříve). Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října. Výsledky a doba sklizně budou záviset na péči o rostliny a místním počasí. Sladká mátová chuť doprovází většinu voňavých pupenů. 

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.