Mandala Seeds

Kalichakra Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Kalichakra Regulérní je pojmenována po indické bohyni Kali (manželce lorda Šivy) a kombinuje jedinečnou genetiku landrace z jižní Indie a Golden Triangle. Jedná se o z větší části Sativa kmen.

Kalichakra Regulérní může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny obvykle dorůstají 100 cm a jsou snadno pěstitelné, tudíž jsou dobrou volbou pro začátečníky. Tento kmen dobře reaguje na svázání a z rovnoměrného rozložení světla může vyvinout impozantně velkou centrální hlavu. Díky vzdušnému vzoru růstu však světlo prochází všemi kvetoucími výhonky. Nemusíte tedy rostlinu svazovat, pokud nečekaně nenarazíte na problémy s výškou nebo nemáte velmi špatný zdroj světla. Doporučujeme tento kmen pro SCROG a téměř všechny rostliny lze snadno snadno pěstovat i v SOG. Pupeny jsou kuželovitého tvaru a obvykle vrcholí ve věžích kalichů. Poměr kalichu a listu je výjimečně dobrý a sklizeň je velmi rychlá a jednoduchá.

Chcete-li maximalizovat výnos a posílit horní větve, může být užitečné odstranit větve ve spodní části před přepnutím na světelný cyklus 12/12. I když můžete sklízet po 68 dnech, u některých rostlin ze semen se mohou ještě týden vyvíjet tlustší pupeny (klony mají tendenci skončit dříve). Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října. Výsledky a doba sklizně budou záviset na péči o rostliny a místním počasí. Sladká mátová chuť doprovází většinu voňavých pupenů. 

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
South India; S.E. Asia
Výnos
Vysoký