Mandala Seeds

Krystalica Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Krystalica Regulérní je z větší části Sativa kmen pocházející z Nepálu. Mandala Seeds použila k vývoji téměř identickou „sestru“ předchozí mateřské rostliny. To vedlo u některých rostlin k lahodné jahodové vůni, což zvyšuje již tak ovocné vlastnosti Krystalica.

Krystalica Regulérní nabízí působivou produkci pryskyřice, dobré výnosy, snadné pěstování a vynikající maximum. tento kmen může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. V interiéru může být pěstován ze semen či klonů. Větve jsou středně dlouhé, ale mohou vyžadovat určitou podporu během pozdního kvetení, pokud jsou pupeny obzvláště těžké. Rostliny dobře rostou v SOG a lze je vysazovat v úzkých řadách. Vývoj pupenů je na rozdíl od typické Sativy a poměrně hustý, přičemž některé rostliny vykazují široké pupeny typu Indica. Produkce trichomů může dosáhnout úžasných výšek, takže se vyplatí udržovat záložní klony a vybírat nejpozoruhodnějšího jedince jako mateřskou rostlinu. Výsev semen by měl být zahájen, pokud již nehrozí noční mráz. Výsev lze prodloužit až do konce května, pokud dáváte přednost pěstování kratších rostlin. Pokud je počasí chladné, zahajte semena uvnitř a později přesuňte sazenice / mladé rostliny do venkovního prostředí nebo do skleníku. Totéž lze udělat s řízky – ale ujistěte se, že světelný cyklus je vhodný, aby venku nezačalo kvetení příliš brzy. Rostliny mají dobrou odolnost proti plísním, ale měly by být sklizeny, pokud v posledních 2 týdnech kvetení často prší. Vnitřní doba květu je 62 – 75 dní. Venku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října. Výnosy jsou velmi dobré.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Kerala, South India; Nepal
Výnos
Střední, Vysoký