• Point of No Return Regulérní
  • point_of_no_return_2

Mandala Seeds

Point of No Return Regulérní

708  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Afghanistan; Mexico
Výnos
Střední, Vysoký

Point of No Return Regulérní je výjimečný kmen, který by neměl chybět v žádné zahradě, pokud hledáte zázrak s dobrým výnosem a lahodnou vůní. Tento Indica / Sativa kmen přináší nádhernou úrodu tlustých kuželovitých pupenů. Dlouhá hlava se zužuje na konci jako vrchol a má dostatečně vzdušnou strukturu.

Point of No Return Regulérní není velká rostlina, ale zaměřuje své obrovské množství energie na vývoj pupenů a má potenciál velkého výnosu – zejména v hydroponii, skleníku nebo venku. PNR roste do širokého tvaru vánočního stromku s velmi dlouhými stonky listů, které umožňují projít světlu. Prořezávání větví spodní strany u prvních dvou pater může být prospěšné. Můžete očekávat, že rostliny dosáhnou výšky mezi 70 – 125 cm a většina bude v průměru mezi 90 – 100 cm. Chcete-li vybrat nejvýnosnější mateřskou rostlinu s výjimečnou produkcí pryskyřice, doporučujeme Mandala Seeds zaměřit se na vyšší samice. Vnitřní doba květu je 62 – 75 dní. Venku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.