Mandala Seeds

Purple Paro Valley Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Nízký obsah THC
  • Pěstování venku a skleník

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Purple Paro Valley Feminizovaná byla vyvinuto z landrace Sativa, která pochází z údolí Paro v západním Bhútánu v nadmořské výšce 2 500 metrů. V této oblasti se landrace přizpůsobila drsnému himálajskému podnebí monzunových dešťů a chladných zim.

Purple Paro Valley Feminizovaná se doporučuje pro pěstování v severním podnebí až do 56 ° N nebo tam, kde se jedná o vysokou vlhkost. Tento kmen je tedy převážně určen pro pěstování venku a ve skleníku. Díky své extrémní odolnosti zvládá nízké teploty lépe než většina moderních odrůd konopí. Na první pohled vypadají pružné větve poněkud křehké a vrbové, ale vydrží silný vítr a lijáky. Odolnost vůči plísním je taktéž vysoká. Existují dva typy fenotypů. Fialový fenotyp představuje přibližně 75% na 10 semen a je velmi atraktivní a fascinující sledovat jej během kvetení. Zelený fenotyp je na výšku kratší, končí kvetení dříve a pupeny jsou také kompaktnější. Fialové rostliny mají dlouhé internody, což je třeba vzít v úvahu při pěstování v kontejnerech nebo ve skleníku. 

U obou fenotypů se doporučuje pozdní výsadba a prořezávání. Rostliny dorůstají výšky mezi 150 cm (zelený fenotyp) až 200 cm, pokud jsou vysazeny v červnu a ponechány bez ořezání. Pokud je požadována střední velikost, Mandala Seeds doporučuje načasovat období výsadby, aby byl umožněn vegetativní růst jen jeden měsícPurple Paro Valley dobře reaguje na LST (metoda s nízkým stresem). Ořezávání spodních výhonků dále zjednodušuje péči o rostliny a zvyšuje pevnost horních větví. Během kvetení si většina rostlin vytvoří lahodnou kořeněnou a zelenou lipovou vůni. Vůně citrusů a limetky je typická pro Paro landrace. 

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Nízký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Paro Valley, Bhutan
Výnos
Neuvedeno