• Purple Paro Valley Feminizovaná
  • ppv_2

Mandala Seeds

Purple Paro Valley Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Nízký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Paro Valley, Bhutan
Výnos
Neuvedeno

Purple Paro Valley Feminizovaná byla vyvinuto z landrace Sativa, která pochází z údolí Paro v západním Bhútánu v nadmořské výšce 2 500 metrů. V této oblasti se landrace přizpůsobila drsnému himálajskému podnebí monzunových dešťů a chladných zim.

Purple Paro Valley Feminizovaná se doporučuje pro pěstování v severním podnebí až do 56 ° N nebo tam, kde se jedná o vysokou vlhkost. Tento kmen je tedy převážně určen pro pěstování venku a ve skleníku. Díky své extrémní odolnosti zvládá nízké teploty lépe než většina moderních odrůd konopí. Na první pohled vypadají pružné větve poněkud křehké a vrbové, ale vydrží silný vítr a lijáky. Odolnost vůči plísním je taktéž vysoká. Existují dva typy fenotypů. Fialový fenotyp představuje přibližně 75% na 10 semen a je velmi atraktivní a fascinující sledovat jej během kvetení. Zelený fenotyp je na výšku kratší, končí kvetení dříve a pupeny jsou také kompaktnější. Fialové rostliny mají dlouhé internody, což je třeba vzít v úvahu při pěstování v kontejnerech nebo ve skleníku. 

U obou fenotypů se doporučuje pozdní výsadba a prořezávání. Rostliny dorůstají výšky mezi 150 cm (zelený fenotyp) až 200 cm, pokud jsou vysazeny v červnu a ponechány bez ořezání. Pokud je požadována střední velikost, Mandala Seeds doporučuje načasovat období výsadby, aby byl umožněn vegetativní růst jen jeden měsícPurple Paro Valley dobře reaguje na LST (metoda s nízkým stresem). Ořezávání spodních výhonků dále zjednodušuje péči o rostliny a zvyšuje pevnost horních větví. Během kvetení si většina rostlin vytvoří lahodnou kořeněnou a zelenou lipovou vůni. Vůně citrusů a limetky je typická pro Paro landrace. 

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.