• White Bhutanese Feminizovaná
  • white_bhutanese_2

Mandala Seeds

White Bhutanese Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Wangdi Province, Bhutan
Výnos
Neuvedeno

White Bhutanese Feminizovaná pochází z matečných rostlin pěstovaných z prvotřídní populace osiva. Mateřské rostliny jsou zcela autentické a nemodifikované od doby, kdy byla tato semena sbírána v přirozeném prostředí. Aby se usnadnila kultivace venku a nabídla feminizovaný kmen, Mandala Seeds hybridizovala matečné rostliny s pečlivě vybraným dárcem pylu. Tento konkrétní z větší části Sativa kmen pochází z provincie Wangdi ve středním Bhútánu.

White Bhutanese Feminizovaná může být pěstována ve skleníku nebo venku. Jedná se o všestranný kmen s vysokou odolností vůči plísním. Rostliny jsou vysoké s dlouhými internodami, což je třeba brát v úvahu při pěstování v nádobách nebo sklenících. Pozdní výsadba a prořezávání jsou nezbytné, pokud máte omezený prostor. Rostliny mohou dorůstat výšky až 250 cm, pokud jsou vysazeny v červnu a ponechány bez ořezání. Pokud požadujete rostliny střední velikosti, je třeba zkrátit vegetativní období na jeden měsíc.

White Bhutanese dobře reaguje na LST (metoda s nízkým stresem) a jakmile zjistíte, jak zvládnout její velikost, je jinak velmi snadno pěstitelná. Ořezávání spodních výhonků dále zjednodušuje péči o rostliny a zvyšuje pevnost horních větví. Tato odrůda roste dobře v kvalitní zahradnické půdě, ale přesto vyžaduje další krmení během květu, pokud je pěstována v nádobách. Kvůli její síle, velikosti a délce doby květu by mělo být zajištěno dostatečné množství živin během celého životního cyklu. Sklizeň tohoto kmene se předpokládá koncem října – začátkem listopadu. Úžasně jasná až mírně mléčná pryskyřice je ochrannou známkou White Bhutanese. Když se blíží sklizeň, můžete si užít exotickou vůni. Může to být směs koření, citronu, ovoce, máty a ořechů v různých kombinacích. 

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.