Medical Seeds

Mendocino Purple Kush Feminizovaná

560 1 840  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Mendocino Purple x Purple Kush
Výnos
Vysoký

Mendocino Purple Kush Feminizovaná je křížencem mezi 2 mýtickými kmeny přivezenými z Kanady, a to Mendocino Purple, známým také jako endMendocino Purps¨ nebo ¨Purps¨, původem z Mendocina, kraje z Humboldtu (Kalifornie) a Purple Kush. Purpl Kush je známý kmen pro svou fialovou barvu pupenů pokrytých pryskyřicí a neuvěřitelnou zemitou příchutí. Jedná se o kmen Indica / Sativa.

Mendocino Purple Kush Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Rostliny mají dlouhou centrální hlavu, jsou robustní a mají velmi tenké listy. V interiéru se doporučuje pěstování pomocí SOG kvůli výšce. Jejich 4 fenotypy dávají barevnou škálu, která přechází od zelené po intenzivní fialovou a činí rostliny velkolepými. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Výnosy jsou velmi dobré. Vůně se liší od intenzivní zemité vůně Purple Kush a sladkých doteků Mendocino Purple. Fenotypy, které jsou více fialové mají obvykle sladší vůni a zelené fenotypy spíš zemité. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.