• White Widow Feminizovaná

Medical Seeds

Some Sweet Feminizovaná

670 1 910  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Grapefruit x Bluehell
Výnos
Vysoký

Some Sweet Feminizovaná je rychle kvetoucí, vysoce výnosná rostlina. Jedná se o křížence Grapefruit a Bluehell. Tento kmen je velmi přímočarý k růstu a má také supersladkou chuť. Je vysoce adaptabilní na všechny systémy kultivace.

Some Sweet Feminizovaná je 80% Sativa kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny budou vyžadovat určitou formu podporu, jelikož pupeny mohou být velmi těžké. Nejlepší je pěstování v systému SCRoG. Vnitřní kvetení trvá pouhých 7 – 8 týdnů. Venku mohou rostliny dorůst výšky 200 cm. Venkovní sklizeň se předpokládá v polovině října. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Tato odrůda je velmi stabilní a bezproblémová, jediným velkým rozdílem mezi rostlinami je možnost, že některé fenotypy vykazují více fialové zabarvení, zejména tam, kde jsou rostliny vystaveny nižším teplotám během noci. Sladké, ovocné aroma Some Sweet připomíná grapefruit, bobule a papáju.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.