• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Fantasmo Express Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
OG Ghost Train haze
Výnos
Střední, Vysoký

Fantasmo Express Auto Feminizovaná aka Auto OG Ghost Train Haze, je nejvíce Sativa dominantní kmen Mephisto Genetics, který lze u této společnosti zakoupit. Vývojáři z Mephisto Genetics vyhodnotili řadu variant v sérii kmenů OG Ghost Train Haze od Rake Dankness a ze semen #1 našli hvězdného samce, s nímž mohli pracovat. Opylovali krásný hybridní kmen Indica / Sativa, který byl snadno pěstitelný a měl skvělý pryskyřičný profil.

Fantasmo Express Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny se velmi snadno pěstují a přináší velmi dobré výnosy. Zpočátku mají vzhled Indica a OG kmenů. Během období před kvetením získají hodně na velikosti. Poté, co se přepne na květ, každé místo výhonků a pupenů roste extrémně rychle a efektivně. Životní cyklus tohoto kmene je 75 dní od klíčení. Vůně a chuť mají tóny citrusů a borovice.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.