• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Gold Glue Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
24 Carat x 4 Assed Monkey
Výnos
Nízký, Střední

Gold Glue Auto Feminizovaná je samonakvétací F1 kmen vyvinutý křížením 24 Carat s 4 Assed Monkey. Jedná se o 75% Indica kmen.

Gold Glue Auto Feminizovaná je převážně určena pro vnitřní pěstování. Tato odrůda má hustou strukturu, silné zelené listy a silné stonky, ale vzhledem k velkému kořenovému prostoru, dobrému prostředí a schopným rukám může být překvapivě velká. Může být pěstována v SOG nebo SCRoG, což pomáhá šířit pupenová místa a zvyšuje cirkulaci vzduchu. Rostliny dorůstají výšky 45 – 70 cm a jejich životní cyklus je 60 – 70 dní.

Stejně jako u většiny samonakvétacích kmenů je nezbytné zajistit správné zalévání a dostatek živin první 2 – 3 týdny. Na rozdíl od kmenů fotoperiody není možné umožnit delší vegetativní období, aby došlo k napravení chyb díky samonakvétací genetice, která zajišťuje zahájení kvetení bez ohledu na světelný cyklus. Bude vyžadována kontrola zápachu, tato odrůda má velmi silnou vůni. Pupeny mají velmi dobrou hustotu a s relativně malým počtem listů je manikúra hračkou. Vůně a chuť tropického ovoce přechází od krémové kávy až po kyselou. Tento kmen je skvělý pro extrakty díky vysoké produkci pryskyřice. Výnosy jsou dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.