• Stilton Special Auto Feminizovaná

Mephisto Genetics

Northern Cheese Haze Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Exodus Cheese x Northern Lights #5/Haze F2 (cutting) x Fantasmo Express F4 Regular auto
Výnos
Vysoký

Northern Cheese Haze Auto Feminizovaná je samonakvétací Indica / Sativa hybridní kmen. Tento kmen byl vyvinut křížením Exodus Cheese s Northern Lights #5 / Haze F2 a Fantasmo Express F4 Regular auto. Jedná se o velmi silný kmen ve vegetačním období, který vyžaduje slušnou hladinu živin. Má střední mezipatrové délky, což je skvělé pro pronikání světla do míst vnitřních pupenů.

Northern Cheese Haze Auto Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. V řadě je několik fenotypů, některé přinášejí tlustší kratší pupeny a jiné mají větší roztažnost, ale konečným výsledkem je velmi podobný výnos a oba mají společnou velmi kompaktní strukturu, která vede k pevným pupenům. Rostliny dorůstají výšky 60 – 90 cm a jejich životní cyklus je 65 – 75 dní. Vydávají jen lehkou vůni, takže filtrace není zapotřebí. Po vytvrzení se vůně hustých pupenů opravdu zesiluje a projevuje se pižmovou, kořeněnou sýrovou vůní. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.