Mephisto Genetics

Strawberry Nuggets Auto Feminizovaná

1 040  vč. DPH

1
3
7
18
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 7, 18
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sour Strawberry Kush (Bog Seeds) x 24 Carat F3 - Pink Pheno.
Výnos
Nízký, Střední

Strawberry Nuggets Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením odrůdy Sour Strawberry Kush od společnosti Bog Seeds s Pink Pheno 24 Carat F3. Jedná se o 85% Indica kmen.

Strawberry Nuggets Auto Feminizovaná je převážně určena pro vnitřní pěstování. Rostliny dorůstají výšky 40 – 60 cm a mají hustou strukturu hustou strukturu typickou pro mnoho afghánských kmenů. Tento kmen si vede dobře v nastavení SOG s poměrně nízkou hustotou, což umožňuje vývoj vedlejších větví. Rostliny mohou vykazovat krásné zbarvení od zelené přes růžovou až po fialovou. Přechod do květu je poměrně rychlý a není žádný prostor pro chyby pěstitelů, pokud má být dosaženo nejlepší výsledky. Životní cyklus je 65 – 75 dní od vyklíčení. Pupeny rostou velmi hustě, takže dobré proudění vzduchu je nutností, pokud nechcete řešit problémy s plísní. Vůně pupenů tohoto kmene je lahodná připomínající jahody s tóny dalších bobulí a neuvěřitelně vlhkou, kyselou hranou Skunk.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.