• Mango Haze Regular Seeds - 18

Mr Nice Seedbank

Mango Haze Regulérní

3 520  vč. DPH

Počet semen v balení: 18

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
18
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neznámý
Obsah CBD
Neznámý
Předci
NL5/Skunk x Haze
Výnos
Vysoký

Mango Haze je paralelní linií se Super Silver Haze, tj. Má stejného otce Haze a matka je sestrou SSH. Genetická výbava tohoto kmene je tedy 25% NL5, 25% Skunk a 50% Haze. Očekávané doby kvetení velmi závisí na výběru matky, ale obecně se budou pohybovat od 8 do 11 týdnů, takže je to praktická 50% sativa pro pěstování v interiéru.

Navrhuje se, že pokud místnost nemá příliš velkou výšku, přejděte přímo do 12/12 se zakořeněným klonem nebo semenem. Přesto můžete očekávat vyšší vzrůst okolo 1-1,5 metru. Očekává se, že výnosy tohoto kmene produkují mezi 450-550 gramy na metr čtvereční (při použití minimálně 600 wattových lamp). Dolní větve mohou být prořezávány během fáze růstu nebo před květem, takže kmen Mango vloží svou energii do klastrů kolových květů.

Rostlinu je dobré prořezávat, pokud se dává přednost pěstování více rostlin na metr čtvereční, než je obvyklé. Odolnost vůči plísním je pozitivní vlastností této rostliny, a to jak pro vnitřní, tak pro venkovní pěstitele. Mango je velmi excelentní kmen na výrobu pryskyřice s vysokou produkcí a opojným aroma je zralého manga. Předchůdci Mango Haze byli vítězi HTCC, kde získali mnoho ocenění, takže jeho rodokmen je vynikající. O čemž svědčí i několikaleté pěstování a zájem o tento kmen.