Mr Nice Seedbank

Neville’s Skunk Regulérní

1 770  vč. DPH

Počet semen v balení: 18

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
18
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neville Haze x Afghan Skunk
Výnos
Vysoký

Mnoho pěstitelů čekalo mnoho let, než bude k dostání původní originál semen Neville’s Haze, který by mohl doplnit jejich sbírku. Proto se v Mr.Nice seeds rozhodli, vyšlechtit speciální odrůdu Neville’s Skunk. Speciál  potěší prakticky všechny pěstitele, jelikož obsahuje směsici všech původních genetik. Neville’s Skunk nabízí jednoduchost a usnadnění pěstování. Předchází metodám pokus – omyl.

Doba kvetení byla omezena na maximálně 12 týdnů, takže rostliny, tudíž déle kvetoucí rostliny byly zcela eliminovány. Doporučuje se nižší hnojení, což se samozřejmě odvíjí od druhu pěstebního média.

Chutě obsažené v tomto hybridu jsou jakou kousání do duhy, mísí vše co jste kdy ochutnali. Účinek je ohromující. Doslova lék na míru.

Dosahuje výnosů 450-650 gramů, pokud je rostlina pěstována ve skleníku nebo venku, potřebuje více prostoru. Tento hybrid má fenotypy, jež dozrají za 10 týdnů, ale většina ostatních vyžaduje o 1-2 týdny déle. Na severní polokouli je venku připraven ke sklizni do konce října, na jižní v dubnu.

Upozorňujeme, že pokud v Neville’s Skunk najdete co hledáte, nikdy nebudete měnit!