Nirvana

Lemon OG Haze Feminizovaná

540  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Střední
Předci
(Las Vegas Lemon Skunk x OG Kush (AKA Lemon OG)) x Haze 1
Výnos
Vysoký

Lemon OG Haze Feminizovaná je z větší části Sativa kmen vyvinutý pomocí nejlepší genetiky konopí, která je v současné době k dispozici. Tento kmen obsahuje genetiku (Las Vegas Lemon Skunk x OG Kush (AKA Lemon OG)) a Haze 1. Výsledkem tohoto křížení je továrna na výrobu pryskyřice s velkým výnosem a vynikající chutí.

Lemon OG Haze Feminizovaná je určena převážně pro vnitřní pěstování, s výjimkou pěstitelů ve středomořských klimatických oblastech. Rostliny dorůstají poměrně vysoko a mají široce rozmístěné větve a mezipatra. Listy jsou dlouhé a tenké a jsou světle zelené barvy. Centrální hlava roste do velké sloupovité masy kalichů pokrytých trichomy. Vnitřní doba květu trvá 10 – 12 týdnů. Výnosy jsou vysoké. Vůně je velmi ovlivněna tím, že předchůdce Lemon Skunk je ovocný a kořeněný. Chuť je lahodnou kombinací citronové kůry a zralých, čerstvě nakrájených tropických ananasů.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.