Nirvana

Sativa’s Sour Diesel Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování pouze vevnitř

Popis produktu

Sativa’s Sour Diesel Regulérní je z větší části Sativa kmen. New York Power Diesel je v nabídce již léta a nedávno jsme se rozhodli, že ho vylepšíme zpětným křížením se Sour Diesel, cenným předkem. Jedná se o světle zelenou rostlinu s fenotypy od střední velikosti po vysokou. Vyšší rostliny budou potřebovat oříznutí nebo super – cropping. Těmito metodami se omezí jejich roztažení, zejména pokud se pěstují uvnitř s jinými fenotypy, aby se vytvořily rovné podmínky pro intenzitu světla a penetraci.

Sativa’s Sour Diesel Regulérní může být pěstována uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 9 – 11 týdnů. To znamená, že  bude vyžadovat prostředí, kde počasí zůstane teplé a poměrně suché až do října, pokud má plně dozrát. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Vůně je silně naftová s citrusovými tóny růžového grapefruitu a zemitými podtóny. Chuť do značné míry odráží tyto vůně s více zemitým citrusovým podtónem.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
NY Power Diesel x Sour Diesel
Výnos
Střední, Vysoký