Nirvana

Super Skunk Auto Feminizovaná

  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Super Skunk Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením kmene Skunk s chovným samonakvétacím samcem Nirvana Seeds. Jedná se o skvělý kmen pro začínajícího pěstitele.

Super Skunk Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Tento stabilní, rovnoměrný kmen je připraven za 11 týdnů nebo méně od semene až po sklizeň. Rostliny zůstávají ve fázi kvetení v podřepu a huňatém stavu s velmi malým napnutím. Je to skvělá rostlina pro vyšší šířku rostoucí venku díky své odolnosti proti chladnému i vlhkému počasí. Mezipatrová rozteč je krátká, což vede k jediné struktuře hlavy, ve které se pupeny spojí dohromady a vytvoří pěkný, tlustý pupen. Postranní větve jsou krátké, díky čemuž je tento kmen přirozený pro SoG. Pupeny vykazují na konci kvetení pěkné fialové barvy, což poskytuje dramatický kontrast k bílým, mrazivým pupenům. Vůně a chuť jsou sladké a mají štiplavou kvalitu Skunk.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký