• B-52 Feminizovaná

Nirvana

Super Skunk Auto Feminizovaná

715  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Super Skunk Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením kmene Skunk s chovným samonakvétacím samcem Nirvana Seeds. Jedná se o skvělý kmen pro začínajícího pěstitele.

Super Skunk Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. Tento stabilní, rovnoměrný kmen je připraven za 11 týdnů nebo méně od semene až po sklizeň. Rostliny zůstávají ve fázi kvetení v podřepu a huňatém stavu s velmi malým napnutím. Je to skvělá rostlina pro vyšší šířku rostoucí venku díky své odolnosti proti chladnému i vlhkému počasí. Mezipatrová rozteč je krátká, což vede k jediné struktuře hlavy, ve které se pupeny spojí dohromady a vytvoří pěkný, tlustý pupen. Postranní větve jsou krátké, díky čemuž je tento kmen přirozený pro SoG. Pupeny vykazují na konci kvetení pěkné fialové barvy, což poskytuje dramatický kontrast k bílým, mrazivým pupenům. Vůně a chuť jsou sladké a mají štiplavou kvalitu Skunk.

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.