• B-52 Feminizovaná

Nirvana Seeds

Top 44 Feminizovaná

855  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Skunk #1 x Viking
Výnos
Vysoký

Top 44 Feminizovaná je rychle kvetoucí, krátká hybridní odrůda Indica / Sativa, která se velmi snadno pěstuje. Jedná se o křížence Skunk # 1 a afghánského kmene známého jako Viking.

Top 44 Feminizovaná je vhodná odrůda pro vnitřní i venkovní pěstování. Tento všestranný kmen dobře reaguje jak na topping, tak na LST (trénink s nízkým stresem) a zároveň si vede dobře v SoG. Jakmile tyto rostliny rozkvetou, zdvojnásobí se výška a vytvoří silné výnosné postranní větve a jednu hlavní hlavu. Vnitřní doba květu trvá pouhých 7 – 8 týdnů. Vzdálenost mezi patry je krátká a pupeny mají hustý, kulatý tvar golfového míčku. Listy jsou lehké, takže je lze velmi snadno oříznout. Rostliny venku lze snadno skrýt a větší příklady lze snadno uvázat pro další skryté operace. Vůně i chuť tohoto kmene jsou dobře zatuchlé, štiplavý zemitý Skunk dominující některými květinovými tóny. 

Více informací o této holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.