Paradise Seeds

Atomical Haze Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Atomical Haze Feminizovaná obsahuje jednu část originálního Haze, což je kombinace několika Sativa kmenů, jako je kolumbijský, mexický a thajský.

Haze rostliny jsou stále populárnější. Ve skutečnosti však jde o jeden z nejstarších a klasických kmenů sahajících až do 70. let. Dnes si znovu získává popularitu, ale za posledních několik desetiletí neměla tak dobré jméno. Nyní, když je zpět s námi, ho najdete v mnoha tvarech a formách, většinou v křížencích s Indica dominancí, které potlačují delší období květu. Po vývoji naší krásné odrůdy Delahaze před několika lety jsme si mysleli, že by to bylo vynikající načasování pro typický kmen Haze.

Atomical Haze Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen dorůstá vcelku vysoko. Rostliny jsou ve skutečnosti poměrně proporční a vytvářejí velké pupeny pokrývající větve středně velkými listy.  Ořezávání je jako sbírání ovoce ze stromu, tak snadné. Dominantní je vlastnost Sativa / Haze. Ale tato kombinace dává těmto rostlinám chuť a vyšší kvalitu než většina odrůd. Chuť je obvykle sladká a kyselá, podobná chuti kiwi, s jemnou zakalenou pachutí v ústech při výdechu. Vnitřní doba květu trvá 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno