• Divine CBD Feminizovaná (CBDivine™)

Paradise Seeds

Blue Kush Berry Feminizovaná

710 1 025  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední, Vysoký

Blue Kush Berry Feminizovaná je sladká ochutnávka, která kombinuje mocnou sílu Kush s lahodně ovocnou vůní. Paradise Seeds ve spolupráci s Chong’s Choice dodala této oblíbené odrůdě holandskou sílu a vitalitu, aby vytvořila vysoce kvalitní rostlinu. Ačkoli je tato kombinace na scéně relativně novou odrůdou, přichází tato rostlina se skutečným dědictvím. Rostlina Kush je krátká a hustá, známá svým velmi pryskyřičným obsahem. Přidejte do směsi Shishkaberry a máte lahodný kmen, který dodá sílu se sladkou chutí bobulí. Stejně jako ostatní kmeny Kush se i tato rostlina vyznačuje nízkou výškou a hustým růstem.

Blue Kush Berry Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny vyvíjí husté kompaktní hlavy. Jakmile se čas sklizně přiblíží, barva pupenů se změní na fialovou. Díky své velikosti je to skvělá rostlina pro vnitřní pěstování, zvláště pokud máte omezení výšky. Stojí za zmínku, že výrazná borůvková barva se může lišit v závislosti na podnebí. Vnitřní doba květu trvá 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině října. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Chuť sladká bobulovitá.

Více informací o této slavné holandské semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.