• Tropimango Feminizovaná

Philosopher Seeds

Cheesy Auto Feminizovaná

635 920  vč. DPH

3355
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
U. K Exodus Cheese x Lowryder (ruderalis hybrid)
Výnos
Střední, Vysoký

Cheesy Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který uspokojí všechny pěstitele svedené klasickými odrůdami konopí. Tento kmen byl vyvinut křížením U. K Exodus Cheese s Lowryder (ruderalis hybrid).

Cheesy Auto Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny jsou robustní, kompaktní, mají dobré větvení a snadno se pěstují. Listy mají výraznou tmavě zelenou barvu a během kvetení vykazují bujnou vrstvu pryskyřice. Doporučuje se používat jediná pěstící nádoba po celý životní cyklus rostliny, od sazenice po sklizeň, což může být proces, který může trvat 65 až 85 dní. U venkovních plodin Chessy Auto obvykle nepřesahuje výšku 1 metr, což pomáhá maskovat tyto rostliny. Určitě je to ideální kmen pro pěstování mimo sezónu. Tato odrůda byla vyvinuta s úmyslem zachovat zvláštní vůni legendární U. K Exodus CheeseChuť je velmi zvláštní, jemná směs silného sýra a zvláštní sladkost, která připomíná ostružiny a borůvky. 

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.