Philosopher Seeds

Early Gorilla Feminizovaná

Produktivní konopná odrůda, která je vhodná pro pěstování venku – outdoor.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
GG#4 x early Maroc
Výnos
Vysoký

Early Gorilla Feminizovaná konopná semena Philosopher Seeds. Odrůda s neuvěřitelnou produkcí pryskyřice a silným účinkem. Rostlina velmi rychle roste. Ideální pro venkovní – outdoor pěstování. Růst je energický, vyvíjí se řada postranních větví, které se musí prořezávat, mají střední meziuzlovou délkou. Odrůda je odolná vůči škůdcům a houbám, je to tedy vhodná pro pěstování na farmách. Není potřeba ani přílišného hnojení.

Kvetení končí na konci srpna na severní polokouli před obávanými podzimními dešti. Velké množství živin není nutné, k dosažení nejširší a nejintenzivnější škály terpenů doporučujeme organická hnojiva. Při velkolepé produkci trichomů jsou výtěžky získané při extrakci pryskyřice vynikající, a to jak v množství, tak v kvalitě. A to vše s výnosem až 550 g na rostlinu! Vůně je zemitá, květinová s citrusovým nádechem. Účinek je rychlý, silný a uvolňující, perfektní u poruch spánku nebo příjmu potravy.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.