Philosopher Seeds

Guava Berry Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Guava Berry Kush Feminizovaná (dříve Guayita) je kmen Indica / Sativa. K vyvinutí tohoto kmene použila chovatelská posádka Golo Line elitní klon Guayaba (ChemDog x Afgani x Chem91) pocházející z USA a slavnou mateřskou rostlinu Juanita La Lagrimosa z Reggae Seeds. Výsledkem je velmi zvláštní vůně této genetiky, zemité vůně Guayaba s citronovou chutí Juanity. 

Guava Berry Kush Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Rostliny produkují tlustou a dlouhou centrální hlavu a několik větví, s velkými tmavě zelenými listy, které připomínají Guayabu. Díky této struktuře Indica bude Guava Berry Kush dokonalým kmenem pro pěstování v SOG. Jedná se o velmi stabilní kmen s dřevitou chutí se zemitými a sladkými tóny. Přibližně 50% fenotypů bude vykazovat vysoký obsah CBDSpolečnost Philosopher Seeds nadále pracuje na zvýšení šance získat z tohoto konopného kmene rostliny s vysokým obsahem CBD.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Guayita x Juanita La Lagrimosa
Výnos
Střední