Philosopher Seeds

Heaven’s Fruit Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Vysoký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Heaven’s Fruit Feminizovaná je kmen Indica / Sativa vyvinutý křížením NYC Diesel od Soma s Tropimango od Philosopher Seeds. Tím se zlepšila struktura, aniž by došlo ke ztrátě nádherných vůní 2 původních kmenů. 

Heaven’s Fruit Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Tento kmen je snadno rostoucí a energický, má tendenci růst ve sloupcovitém stylu uvnitř, kde je nejvhodnější pro Sea of ​​Green. Venku vyroste do klasického tvaru vánočního stromku. Může trvat asi 20 dní, než se první pupeny vyvinou, ale rychle se nabalí na hustotě a hmotnosti. Pod 18 ° C listy ztmavnou a výnosy mohou být o něco menší. Při teplotě nižší než 15 ° C budou rostliny zcela fialové. Vnitřní doba květu trvá asi 63 dní. Venku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října. Tato odrůda má velmi dobrou odolnost proti škůdcům a chorobám. Vůně i chuť jsou velmi složité s tóny od zemitých po kyselé.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Vysoký
Předci
NY Diesel X Tropimango
Výnos
Vysoký