• Key Lime Pie x Do-Si-Dos Limited Edition Feminizovaná

Philosopher Seeds

Key Lime Pie x Do-Si-Dos Limited Edition Feminizovaná

1 075  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Key Lime Pie (GSC phenotype) x S1 Do-Si-Dos (OGKB x Face/Off OG) (Reversed)
Výnos
Vysoký

Key Lime Pie x Do-Si-Dos Limited Edition Feminizovaná je Indica dominantní hybridní kmen Cookies, který je součástí nové řady kmenů Limited Edition od společnosti Philosopher Seeds. Jedná se o kříženec fenotypu Key Lime Pie z GSC a obráceného Do-Si-Dos od společnosti Norcal.

Key Lime Pie x Do-Si-Dos Limited Edition Feminizovaná je robustní, energická a snadno rostoucí rostlina, která velmi dobře roste ve všech pěstebních médiích. Tento kmen se velmi snadno pěstuje, má tendenci se rozvětvovat a vyvíjet silnou centrální hlavu. Hodí se pro systém SCRoG a může se dokonce přizpůsobit i SoG. Pupeny rostou velké, jsou tvrdé jako skály a pokryté obrovskými trichomy plnými lesklé pryskyřice. Vnitřní doba květu trvá 60 – 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá na začátku října. Vůně a chuť pupenů této rostliny připomíná sladkou limetku s tóny smetany, koření, zeminy, bobulí a motorové nafty. 

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.