Philosopher Seeds

SugarPop Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

SugarPop Feminizovaná je další kmen, který vznikl ve spolupráce mezi Philosopher Seeds a Reggae Seeds. Tentokrát chovatelé Golo Line zkřížili White Russian x Kalijah s obrácenou samicí Jack The Ripper.

SugarPop Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, jenž může být úspěšně pěstován uvnitř i venku. Rostliny se snadno pěstují a mají dobrou strukturu s průměrnou mezipatrovou vzdáleností. Existují dva fenotypy, které se liší výškou. Společnost Philosopher Seeds doporučuje minimálně 3 týdny vegetativního růstu, i když pro menší fenotyp by byl ideální týden navíc. Se změnou fotoperiody vyvíjí SugarPop velký centrální pupen s několika větvemi. Z výše uvedených fenotypů má jeden kompaktní kalichy, zatímco druhý produkuje spoustu pryskyřiceVe všech případech je produkce středně vysoká. Pupeny jsou tvrdé a zcela pokryté pryskyřicí. Tato rostlina je velmi odolná vůči vysokým teplotám, škůdcům a chorobám. Velká centrální hlava tohoto kmene bude jistě vyžadovat nějakou podporu v pozdějších fázích kvetení. SugarPop je sladký – díky White Russian – míchá vůně všech svých rodičů, od zemitého kadidla Kalijah až po Haze Jack The Ripper.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
RK Crossing # 14 x Ripper # 1
Výnos
Vysoký