• Tropimango Feminizovaná

Philosopher Seeds

Tropimango Feminizovaná

620 895  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Vysoký
Předci
Big Skunk Korean x Jack Herer
Výnos
Vysoký

Tropimango Feminizovaná je 70% Indica kmen vyvinutý křížením Big Skunk Korean s Jack Herer. Roste s velkými, bujnými, tmavě zelenými listy, které jsou hladové po živinách. Je to ideální kmen pro pěstování v systému Sea of ​​Green. 

Tropimango Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. Philosopher Seeds doporučuje pěstovat tento kmen uvnitř o hustotě 12 rostlin na metr čtvereční s vegetativním růstovým obdobím 3 týdny pro optimální sklizeň. Stejně jako u mnoha hybridních kmenů funguje při vysokých teplotách méně dobře, a proto by měla být pěstitelská místnost udržována pod 28 – 30 ° C. Při dodržení této rady získají pupeny vysokou hustotu a budou pokryty vrstvou bílých krystalů. Vnitřní doba květu je 55 – 65 dní. Výnosy v interiéru jsou velmi dobré. Při pěstování venku mohou být výnosy velkolepé. Sklizeň proběhne počátkem října. Dávejte pozor na vlhké podmínky, protože to může způsobit problémy s plísněmi v napnutých pupenech. Vůně a chuť připomínají tropické ovoce s důrazem na mango, které přetrvává na patře. 

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.