Phoenix Seeds

Northern Lights Feminizovaná

305 11 260  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Original Northern Lights
Výnos
Střední, Vysoký

Northern Lights Feminizovaná je velmi oblíbený hybridní kmen. Není mnoho dalších odrůd, které by mohly konkurovat schopnosti produkovat tolik vysoce kvalitních a univerzálních odrůd. Původem ze západního pobřeží Severní Ameriky pochází Northern Lights z jedenácti odrůd semen. Každá z těchto odrůd byla v průběhu let několikrát vyšlechtěna, v tomto je Northern Lights trochu genetickou záhadou, ale určitě jedním z nejlepších kmenů, které jsou dnes k dispozici.

Northern Lights Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. V interiéru dorůstají rostliny výšky 100 – 120 cm, venku mohou dosáhnout rostliny téměř dvojnásobku. Afghánská genetika skutečně prošla během fáze květu; z květů se vyvinuly silné pupeny kapající pryskyřicí s jednou velkou primární hlavou. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. K naplnění svého potenciálu vyžaduje Northern Lights důsledné teplo a světlo, a pokud mu bude poskytnuta veškerá láska, kterou potřebuje, vyroste z něj obrovská a vysoce výnosná rostlina. Tato konkrétní verze od Royal Queen má zdaleka nejpůsobivější genealogii. Je považován za produkt let a let míchání a křížení, jeho přesné pozadí není známo.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.