Phoenix Seeds

Original Skunk Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Original Skunk Feminizovaná je nádherný kmen, který má jedno z nejbohatších historických pozadí ze všech rostlin v okolí. Poprvé byl vyvinut Sacred Seeds v 70. letech, kdy byl propuštěn do Holandska a rychle se stal jedním ze základních kmenů. Původní Skunk obsahuje genetiku tří působivých kmenů: Columbian Gold, Acapulco Gold a Afghani. Toto genetické pozadí způsobilo, že byl prvním stabilním hybridem. Rovněž prošel několika generacemi pečlivého pěstování a šlechtění a neustále se používá jako základ pro nové hybridizační projekty. Genetický make-up Skunk vede k silnému, ale lahodnému kouři z rostliny, která má krátkou dobu květu a poskytuje skvělé výnosy. 

Original Skunk Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Tato legendární odrůda je extrémně snadná na pěstování a pupeny jsou té nejvyšší kvality. Jediným možným problémem, na který uživatelé upozornili, je vůně. Existuje velmi dobrý důvod, proč se tento kmen nazývá SkunkVůně může být při pěstování v interiérech extrémně silná, takže je důležité zajistit, aby byl prostor pro pěstování dobře větrán. Pro nenápadné pěstování venku nejsou ideální, ale pokud soukromí není problém, pak jsou fenomenální rostlinou v zahradě. Bez ohledu na to, kde se Skunk pěstuje, bude růst dobře, obzvláště milují vnitřní sety a pravidelný světelný cyklus. Výnosy tohoto kmene jsou extrémně vysoké. Vnitřní doba květu je 9 týdnů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Original Skunk
Výnos
Střední