Phoenix Seeds

White Widow Express Auto Feminizovaná

315 11 600  vč. DPH

1133551010100100
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Original White Widow x Ruderalis
Výnos
Střední, Vysoký

White Widow Express Auto Feminizovaná je samonakvétací verze Dutch White Widow, která vzala komunitu konopí útokem. White Widow byla po celém světě vždy oblíbená, ale nyní je její pěstování ještě snazší. Jakmile se Phoenix Seeds zmocnilo původního semene White Widow, zkřížili jej se samonakvétacími odrůdami a vytvořili vysoce kvalitní a rychle kvetoucí kmen. Jedná se o z větší části Indica kmen.

White Widow Express Auto Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Vytváří velké, pryskyřicí pokryté pupeny, které mají výraznou kvalitu Indica. Doba květu tohoto kmene je asi 7 týdnů. V interiéru dorůstají rostliny pouze 50 cm, maximálně 100 cm. Vůně je citrusově sladká a kyselá, podobně jako původní White Widow. Royal Queen již řadu let zajišťují, aby byl genetický profil pěkný a stabilní, aby mohl vyprodukovat skutečně vynikající rostlinu. Pro samonakvétací kmen má skutečně působivý výnos. To samozřejmě závisí na podmínkách pěstování.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.