Royal Queen Seeds

Blue Cheese Auto Feminizovaná

180 1 300  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Auto Blueberry x Auto Cheese
Výnos
Střední

Blue Cheese Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen. Semena tohoto kmene jsou křížencem Blueberry Auto a Cheese Auto. Semena byla zdokonalena během pěti let šlechtění a pečlivého výběru.

Blue Cheese Auto Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen je připraven ke sklizni za pouhých 10 týdnů od vyklíčení. Je to ideální samonakvétací rostlina pro vyšší zeměpisné šířky a mírné podnebí, protože bude zralá, než se počasí stane opravdu nepříznivým. Aromatické pupeny vykazují pěkné modré zabarvení, když noční teploty klesnou blízko času sklizně. Tyto rostliny jsou malé a dosahují maximální výšky 110 cm při pěstování venku v zemi nebo ve velkém květináči. V interiéru dorostou výšky 40 – 70 cm. Výnosy jsou docela působivé.

Pokud se pěstuje v teplejším podnebí, je možné získat dvě nebo dokonce tři sklizně ročně, zejména pokud jsou výsadby rozloženy tak, že další šarže je zahájena dříve, než je předchozí plodina zcela připravena ke sklizni. Pupeny jsou poměrně husté a jiskří s pryskyřicí, kterou produkují jejich trichomy. Ve skutečnosti je to užitečný kmen, ze kterého se vyrábí hash nebo jiné extrakty. Blue Cheese Auto je velmi aromatické odrůda, která kombinuje nádech měkkého krémového sýra s krásnou bobulovitou ovocností.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.