Royal Queen Seeds

Fruit Spirit Feminizovaná

300 1 385  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Blueberry x White Widow
Výnos
Střední, Vysoký

Fruit Spirit je feminizovaná odrůda. Chlubí jménem, které vám řekne přesně to co nabízí. Tento kmen je křížencem odrůd White Widow a Blueberry. Může se pochlubit výraznou sladkou chutí a ještě sladšími účinky.

I když je tato odrůda Sativa dominantní (60%), Fruit Spirit často nevyroste uvnitř výš než 1 metr. Pokud bude venku a bude mít dostatek slunce, může se vytáhnout až do výšky 2 metrů. Tato odrůda se ideálně hodí pro pěstování v teplém a dokonce i tropickém podnebí jako panuje například ve Španělsku, Itálii, Řecku, Jamajce a Brazílii.

Průměrně dokáže Fruit Spirit vyprodukovat venku až 475 – 525 g/rostlinu a 375 – 425 g/m² v indooru pod 600W světlem. Fandové velikých hlavních palic budou velice spokojeni s růstem odrůdy Fruit Spirit, kdy se celá rostlina skládá s hustých a pryskyřicí pokrytých palic, které šíří ovocné aroma po celém pěstitelském prostoru.

Doba kvetení se pohybuje mezi 9-10 týdny, což je poměrně krátká doba pro sativa dominantní odrůdy, bude Fruit Spirit připraven ke slizni. Chuť je sladká borůvková v kombinaci s příjemným high.