Royal Queen Seeds

Green Gelato Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Green Gelato Feminizovaná je kmen Indica / Sativa vyvinutý křížením Thin Mint Girl Scout Cookies se Sunset Sherbet. Je to jeden z nejchutnějších kmenů vůbec a tvoří součást toho, co RQS nazývá svou kolekcí „dezertních odrůd konopí“.

Green Gelato Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Tento kmen reaguje na širokou škálu manipulací, včetně tréninku s nízkým stresem (LST), SCRoG, Topping, Fimming atd. Těmito metodami se zajistí zvýšení produkce. V interiéru dorůstají rostliny výšky 80 – 120 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 150 – 200 cm. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. RQS doporučuje, aby na každém pupenu bylo na konci kvetení vidět důkladné propláchnutí čistou vodou, aby se maximalizoval a zdůraznil účinek plné chuti. Ke konci kvetení je velká šance, že se v pupenech a menších listech objeví fialové odstíny, zejména když jsou noční teploty mnohem chladnější, řekněme asi 10 ° C. Chuť je směsí Kush, sušenky a lesního ovoce se zemitými podtóny. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké, což potěší nejednoho pěstitele.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies
Výnos
Vysoký