Royal Queen Seeds

Haze Berry Auto Feminizovaná

180 1 300  vč. DPH

Konopná semena ideální pro začínající pěstitelé. Tato marihuana má sladkou, ovocnou vůni.

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 11 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Haze Berry x Blueberry Auto
Výnos
Střední

Haze Berry Auto Feminizovaná konopná odrůda Royal Queen Seeds. Samonakvétací odrůda marihuany se silným účinkem. U této odrůdy převažuje dominance genotypu Sativa, což má za následek zvýšení aktivity nervového systému a zapojení mysli. Palice však obsahují pouze 13% THC. I když se to může zdát poměrně málo, je to pro mnoho kuřáků naprosto ideální. Psychoaktivní účinky jsou jemné a snadno zvládnutelné, ale stále přítomné.

Její husté a nugetovité palice vyzařují štiplavou vůni ovoce a sladkostí. Ovocné příchutě jsou také patrné při kouření nebo vapingu. Haze Berry Automatic je  odrůda jednoduchá na pěstování. Pokud jste v kultivaci nováčkem nebo máte omezený čas, je tato rostlina ideální volba. Sklizeň bude za 10 týdnů po vyklíčení a dosáhne výšky kolem 100 cm. Při pěstování v interiéru produkuje Haze Berry Automatic střední výnos. Rostliny pěstované venku na záhonech nebo v nádobách produkují 80 – 150 g / rostlinu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.