• Skunk XL Regulérní

Royal Queen Seeds

Haze Berry Feminizovaná

335 1 725  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Blueberry x Shining Silver Haze
Výnos
Vysoký

Haze Berry Feminizovaná je velmi kvalitní kmen konopí, který je výsledkem křížení mezi Blueberry a Shining Silver Haze. Je to 80% Sativa a vykazuje typické znaky Sativy, je to poměrně vysoká, štíhlá rostlina s dlouhými, tenkými listy.

Haze Berry Feminizovaná se stala velmi populárním kmenem zejména v Kalifornii. Tento kmen může být pěstován  uvnitř i venku. Rostliny pěstované v interiéru dosáhnou výšky 60 – 100 cm, pokud jim není dána příliš dlouhá doba vegetativního růstu. Vnitřní doba květu trvá 9 – 11 týdnů. Při pěstování venku mohou tyto rostliny dosáhnout 180 cm a jejich sklizeň se předpokládá koncem října. Když se v posledních několika týdnech kvetení v noci ochladí, mohou se objevit krásné modré a fialové odstíny, díky nimž budou rostliny a pupeny vypadat opravdu velmi atraktivně. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Aroma vyzařované Haze Berry je velmi ovocné se sladkou, ovocnou příchutí borůvek a náznakem Haze

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.