• Skunk XL Regulérní

Royal Queen Seeds

Kali Dog Feminizovaná

315 1 495  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
ChemDog x Sour Diesel
Výnos
Vysoký

Kali Dog Feminizovaná pochází z USA, kde byla asi před 20 lety vyšlechtěna křížením ChemDog a Sour Diesel. Jedná se o kmen Indica / Sativa, přičemž tyto vlastnosti se projevují v těžkých a hustých pupenech se silnou vůní Skunku.

Kali Dog Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. Rostliny mají velmi husté větvení a dostatečně pojmou všechny živiny, které jim budou poskytnuty. V interiéru tyto rostliny dorůstají 90 – 160 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 200 cm i výš. Vnitřní doba květu trvá 9 – 10 týdnů. Ti, kteří nemají prostor, by měli zkrátit vegetativní období, protože se tyto rostliny mohou docela dost protáhnout. Venku se sklizeň předpokládá koncem října – začátkem listopadu. Doporučuje se udržovat co nejnižší úroveň vlhkosti, protože velmi vysoká hustota pupenů může vést k problémům s plísní a padlí. Je také pravděpodobné, že budete potřebovat nějakou formu podpory pro pupeny, protože jejich váha by mohla vést k prasknutí větví, pokud by byly ponechány samy sobě.

Se silnými pachy Skunk a velmi silnou chutí citronu a paliva je Kali Dog plnohodnotným kmenem. Výnosy jsou velmi velkorysé.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.