Royal Queen Seeds

Northern Light Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Co se týče strainů, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, jen na pár jmen lze poukázat jako právě Northern Lights. Má se za to, že přesné původní složení Northern Light pochází ze západního pobřeží Ameriky, původně z 11 různých semen. Všechny varianty se v posledních letech křížily mezi sebou v takové míře, že přesný genetický základ zůstává zahalen tajemstvím. Jedna věc je ale jistá, a to že Northern Light se stala základem pro řadu z oceňovaných klasik v historii konopí.

Říká se, že Northern Light byla rostlina výhradně na základě Indica, původem z Afghánistánu, i když některé z původních 11 rostlin měly údajně také thajský genetický základ. V tomto feminizovaném kmenu se snoubí vlastnosti Indica/Sativa.

Uvnitř dorůstá až do výšky 1,6 m, venku ovšem dosáhne jejich výška i více než 2 m. Vykazuje spíše širší internodální vzdálenosti, má dlouhé, tenké listy, což jasně ukazuje na její kořeny Sativa. Teprve po květu se probudí její afghánské dědictví, pokryje palice hustou pryskyřicí, která se tvoří po celé rostlině.

Při pěstování venku dosahuje skvělého výnosu, potřebuje k tomu ale přívětivě teplé prostředí jižního Španělska, Kalifornie nebo severní Afriky. Je-li pěstována na plném slunci a má-li dostatek živin a vody, vyroste strom, který posléze nabídne vynikající výnos.

Doba kvetení je 8-9 týdnů. Během procesu kvetení se tvoří palice, které mají světlý, pryskyřičný povrch, jenž se ke konci růstu začne lesknout.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Northern Light S1 (Afghan x Thai)
Výnos
Vysoký