Royal Queen Seeds

O.G. Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

O.G. Kush Feminizovaná má historii, která je zahalena tajemstvím a zmatkem. Nejpravděpodobnější verzí pozadí je křížení ChemDawg s Pakistani Kush a Lemon Thai. Dokonce se diskutovalo o významu jména OG; někteří říkají, že to znamená Original Gangster. Nyní však většina lidí kvůli svému původu souhlasí, že to znamená Ocean Grown. Tento kmen dosáhl velkého významu poté, co byl prosazován řadou filmových hvězd a hudebních umělců, zejména mezi rapovými umělci.

O.G. Kush Feminizovaná je z větší části Indica kmen, který může být pěstován uvnitř i venku V interiéru dosahují rostliny výšky 90 – 160 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 220 cm. Vnitřní doba květu trvá 7 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října. Výnosy jsou vysoké. Pupeny jsou velké a husté se světle zelenou barvou a jsou pokryty těžkou vrstvou pryskyřice. Vůně tohoto kmene je opravdu docela poutavá; je velmi silný a kombinuje mimořádně vlhkou kvalitu s citrusy a aroma nafty / detergentu. Je to docela nezaměnitelné a jakmile to jednou zažijete, nikdy na to nezapomenete.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
ChemDawg x Pakistani Kush x Lemon Thai
Výnos
Vysoký