Royal Queen Seeds

Royal AK Feminizovaná

180 1 300  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Columbian, Mexican, Thai & Afghan
Výnos
Vysoký

Royal AK Feminizovaná je verze AK 47 od Royal Queen. Jedná se o 60% Sativa kmen, který je jednoduchý na kultivaci. V genetické složení Royal AK figurují kolumbijské, mexické, thajské a afghánské kmeny. Demonstruje velkou hybridní sílu a je to velmi stabilní kmen, který má výjimečně dobrý čas květu.

Royal AK Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. V interiéru dorůstají rostliny výšky 80 – 140 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 130 – 170 cm. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Jedinou nevýhodou této skvrny je její velmi silná vůně přezrálých melounů během kvetení. Je to opravdu všudypřítomné a bude-li růst v těsné blízkosti sousedů, bude třeba dávat pozor. V interiéru se doporučuje použít k čištění vzduchu uhlíkové filtry. Pupeny jsou velmi pevné a jsou poměrně tmavé a jsou skvrnité žlutohnědými chlupy. Ze sušených pupenů vyzařuje sladká sladká vůně s tóny pižma a borovice. Výnosy tohoto kmene jsou vysoká.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.