Royal Queen Seeds

Royal Cheese Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Royal Cheese Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který kombinuje původní genetiku Cheese s Ruderalis. UK Cheese se stal neuvěřitelně populárním konopným kmenem s pověstí silné vůně i účinku. Jsme si jisti, že tato samonakvétací verze bude stejně žádaná.

Royal Cheese Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. V interiéru dosahují rostliny výšky maximálně 100 cm, venku je jejich velikost o 20 cm větší. Životní cyklus od klíčení po sklizeň je 9 – 10 týdnů. Díky vysoce pronikavému pozadí Skunk může Royal Cheese Auto vytvořit docela intenzivní zápach, a proto se doporučuje použít uhlíkové vzduchové filtry k odstranění nežádoucích pachů z přitahování pozornosti. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Vůně nebude vůbec nutné představovat, protože se jedná o očekávaný funk, kterému dominuje Skunk ‘n’ Cheese. Chuť je také bohatá a štiplavá.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9-10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký