• Skunk XL Regulérní

Royal Queen Seeds

Royal Cheese Auto Feminizovaná

245 1 340  vč. DPH

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Royal Cheese Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen, který kombinuje původní genetiku Cheese s Ruderalis. UK Cheese se stal neuvěřitelně populárním konopným kmenem s pověstí silné vůně i účinku a jsme si jisti, že tato samonakvétací verze bude stejně žádaná.

Royal Cheese Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. V interiéru dosahují rostliny výšky maximálně 100 cm, venku je jejich velikost o 20 cm větší. Životní cyklus od klíčení po sklizeň je 9 – 10 týdnů. Díky vysoce pronikavému pozadí Skunk může Royal Cheese Auto vytvořit docela intenzivní zápach, a proto se doporučuje použít uhlíkové vzduchové filtry k odstranění nežádoucích pachů z přitahování pozornosti. Výnosy tohoto kmene jsou velmi dobré. Vůně nebude vůbec nutné představovat, protože se jedná o očekávaný funk, kterému dominuje Skunk ‘n’ Cheese. Chuť je také bohatá a štiplavá. 

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.