• Royal Creamatic Auto Feminizovaná
  • royal-creamatic-2
  • Royal Creamatic Auto Feminised Seeds
  • Royal Creamatic Auto Feminised Seeds
  • Royal Creamatic Auto Feminised Seeds
  • Royal Creamatic Auto Feminised Seeds

Royal Queen Seeds

Royal Creamatic Auto Feminizovaná

245 1 340  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Střední
Předci
Cream Caramel x Autoflowering strains
Výnos
Střední

Royal Creamatic Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením populárního španělského kmene Cream Caramel s nejlepšími samonakvétacími rostlinami RQS

Royal Creamatic Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž se hodí do vnitřního i venkovního prostředí. Rostliny mají strukturu jedné centrální hlavy, u které je patrné malé boční větvení. V interiéru dorůstají rostliny výšky 60 – 80 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 80 – 100 cm. Životní cyklus je velmi rychlý, 7 – 8 týdnů od sklizně. Výnosy jsou dobré. Při pěstování venku v teplém podnebí lze pěstovat minimálně dvě plodiny ročně za sebou a v některých regionech budou v jednom vegetačním období možné až tři plodiny, zejména pokud jsou střídány s začátkem další před sklizením předchozí. Jeho kompaktní struktura znamená, že je docela snadné ho skrýt nebo kamuflovat v zahradách nebo na balkonech. Pupeny jsou velmi husté a mají velkorysý povlak z pryskyřice, který září a jiskří. Má velmi intenzivní, sladkou karamelovou chuť podobnou krémovému karamelu.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.