• Skunk XL Regulérní

Royal Queen Seeds

Skunk XL Regulérní

60  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Kategorie produktu

| | | |
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Skunk XL Regulérní je vysoce výnosný kmen s obří centrální hlavou. Jedná se o kmen Indica / Sativa vyvinutý křížením Skunk # 1 a afghánských kmenů.

Skunk XL Regulérní je velmi snadno kultivovatelný kmen, tudíž je vhodný i pro začátečníky. Odrůda je nenáročná na údržbu, s malým protahováním během květu, v kombinaci s její strukturou velkých pupenů je to celkem příjemná rostlina k růstu. Tato relativně snadná údržba ji činí vhodnou jak pro půdní, tak pro vodní sety, zejména pro růst SoG a SCRoG. Navíc by neměla být opomíjena schopnost pěstovat samčí i samičí rostliny, protože umožňuje možnost osobních šlechtitelských experimentů. Při pěstování uvnitř rostliny dosahují výšky 60 – 100 cm. Kvetení uvnitř trvá 7 – 8 týdnů, aby se dosáhlo nejlepší chuti. Venku dosahují rostliny výšky 160 – 200 cm. Venkovní sklizeň se předpokládá v říjnu. Má sladkou, ovocnou vůni, vlhkou a se zemitými a kořeněnými tóny. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.