Royal Queen Seeds

Sour Diesel Feminizovaná

200 1 410  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Original Diesel x (Northern light x Shiva x Hawaiian)
Výnos
Střední, Vysoký

Sour Diesel Feminizovaná je 70% Sativa kmen se složitým genetickým pozadím. Byl vyšlechtěn v Kalifornii z kmene Original Diesel, který byl zkřížen s třícestným hybridem skládajícím se z kmenů Northern Lights, Shiva a Hawaiian.

Tento kmen si získal docela dobrou pověst jednoho z nejsilnějších dostupných konopných kmenů. Sour Diesel Feminizovaná je odrůda vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. V interiéru dorůstají rostliny výšky 90 – 160 cm, zatímco venku se jejich velikost pohybuje okolo 200 cm. Vnitřní doba květu trvá 10 – 11 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem října. Díky své dominanci Sativy má typickou strukturu Sativy a po zahájení fáze květu se může docela roztáhnout. Na základě této vlastnosti se hodí např. pro super-cropping a další techniky určené k získání maximálního výnosu s minimem výšky v interiéru.

Sour Diesel vyniká svou štiplavostí; je to silně aromatický kmen konopí s těžkými, komplexními vůněmi chemických, palivových, bylinných i kyselých příchutí, které pronikají na patra.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.