Royal Queen Seeds

Special Kush #1 Feminizovaná

90 590  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Kush
Výnos
Vysoký

Special Kush #1 Feminizovaná je nejprodávanější odrůda v celém katalogu Royal Queen Seeds. Jedná se o Indica dominantní kmen.

Special Kush #1 Feminizovaná je old school Kush, který byl „modernizován“ zavedením jako feminizovaný kmen. Každý, kdo má v oblibě nějaký starodávný Kush za velmi skromnou cenu, bude s tímto konopným kmenem velmi spokojený. V ideálním případě by takové rostliny měly být pěstovány venku ve volné přírodě, kde mohou dosáhnout výšky 300 cm i více. Vnitřní rostliny zůstanou na přibližně 100 cm, ale pěstitelům se doporučuje, aby poskytovali pouze krátké vegetativní období růstu, aby udrželi výšku zvládnutelnou. Vnitřní doba květu trvá pouhých 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. S dostatečným množstvím živin, světa a vody může tento kmen produkovat velmi velkorysé výnosy. Pupeny jsou pevné a kompaktní. Chuť je sladká, zemitá a podobná hash, typická pro kmen Kush.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.