Royal Queen Seeds

White Widow Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Originální White Widow byla vytvořena ve chvíli, kdy byla původní Brazilská odrůda opylena indikovým hybridem z jižní Indie. Podle legendy je výsledkem letitého selektivního šlechtitelství v pohoří Kéraly.

Od 90. let byla White Widow distribuována po celém světě, což vedlo ke vzniku několika dalších variant originální odrůdy. Dnes naleznete nějaký klon White Widow ve všech dobrých seed bankách a RQS není vyjímkou.

Royal Queen Seeds vyšlechtilo vlastní verzi odrůdy White Widow. K tomuto projektu jsme použili genetiku White Widow S1. Tento kmen má perfektně vyvážený poměr (50:50) mezi indikovými a sativovými geny a nabídne tak to nejlepší z obou světů.

Tato feminizovaná odrůda uvnitř dorůstá výšky 1 m a při pěstování venku se vytáhne až do výšky 2 metrů. Potřebuje dostatek světla, ale může být vypěstována i v chladším klimatu jako panuje ve Francii, Spojeném Králoství a Nizozemí. Při pěstování pod 600W lampou dokáže vyprodukovat velmi dobré výnosy. Při pěstování venku můžete očekávat taktéž dobré výnosy. I když si tento kultivar povede lépe v teplém podnebí, zvládne vyprodukovat skvělou sklizeň i v severnějších zemích.

Doba květu se pohybuje mezi 8-10 týdny a nevyžaduje moc pozornosti. Je to ideální rostlina pro začátečníky. Také se hodí pro metody SOG a ScrOG.

Pokud ji nebudete zastřihávat, tak si White Widow vyvine veliký hlavní stonek. I když je to nádherný a majestátní stonek, je dobré tuto odrůdu sem tam zastřihnout, maximalizujete tak svou sklizeň. Zastřihněte tak každou rostlinu v průběhu vegetativní fáze a později opatrně odstraňujte listy. Uvidíte, že se vám znásobí počet květů a bude se jim dařit díky vzdušnější koruně.

Chuť je čistá a borovicová s náznakem citrusů. Její husté palice produkují obrovské množství myrcenu, pinenu a karyofylenu. Tyto aromatické molekuly stojí za její chutí, která je definována kořeněnými, zemitými a pepřovými tóny.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Brazilian Sativa x South Indian Indica (Kerala)
Výnos
Vysoký